Posted on

Dziś ciężko wyobrazić nam sobie kobietę, która nie chowa w swojej szafie choć jednej torebki. To główna element każdej  szafy pomimo, że teraz większą sławę zdobywają kobiece worki ewentualnie pozostałe akcesoria tego typu. Na jakie szczegóły zwracają uwagę kobiety, które zamierzają poszerzyć swoją kolekcję o kolejną nową torebkę?

Kluczowa zasada: nigdy za wiele toreb!

Ledwie parę procent dziewczyn szczerze przyzna iż trzyma w garderobie wyłącznie pojedynczą torebkę damską, którą wykorzystuje na każde wyjście. Poniekąd dlatego że ceny torebek damskich (również tych, które były i będą produktami ekskluzywnymi) powoli maleją. Miej na względzie, że podobnie zresztą jak buty – stanowią kluczowy aspekt zaskakującej stylizacji. Inna torebka będzie dobra na wieczorowe przyjęcie w modnym miejscu, jeszcze inne w momencie dziewczyńskiego wyjścia z koleżankami na wieczorne wyjście do kina. Duże znaczenie będzie mieć zresztą gabaryt torebki; np. dziewczyny jadące do pracy ewentualnie na uczelnię decydują się zazwyczaj na masywniejsze modele (takie, które pozwolą schować np. drugi posiłek lub niektóre kosmetyki). Z kolei jeżeli wybierają się zaledwie niewielkie zakupy, notorycznie zabierają małe torebki damskie, w których mieści się aparat telefoniczny, portfelik oraz pęk kluczy – co doskonale usprawnia sprzyja komfortowemu oglądaniu towarów. Chłopaków nie powinno więc zdumiewać, że w poszczególnych sklepach www pojawiają się już oferty nazywane „torebki hurt”.

Co będzie modne w nadchodzącym sezonie? Torebki hurt czy detal?

Jakie są tegoroczne trendy, w obszarze torebek? Zwykli mężczyźni zapytają – torebki hurtem czy wciąż detal? Po pierwsze, w obecnym sezonie królują motywy z kwiatami, chodliwe będą bez wątpienia motywy kocie. Oba fasony obecne będą na damskich torebkach. Jeśli zastanawiacie się jaki rozmiar a także fason nowej torebki, to chwilowo panują tak zwane worki, czyli torebki duże, zawsze o dosyć smukłych ramiączkach oraz zdecydowanie bez sztucznej formy. Mniej popularne są obecnie walizeczki,kuferki, niemniej kobiety, które wybierają mniejsze torebki, raczej nie muszą się zamartwiać bo w sklepach traficie na niemało listonoszek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *