Posted on

Stylowa łazienka może wyglądać szczególnie dobrze i stanowić najbardziej stylowy element w modnym domu. Dywaniki łazienkowe oznaczają w niej przytulność i wniosą trochę koloru. To połączenie praktycznych funkcji i ładnego dodatku, bez których trudno wyobrazić sobie zabiegi pielęgnacyjne.

Co wybrać do łazienki, żeby zyskała trochę niepowtarzalnego charakteru?

Kilka dobranych gadżetów to rozwiązanie, które nie jest obciążeniem dla rodzinnego budżetu, a przy okazji zdecydowanie poprawi design łazienki. To akcesoria, których może zabraknąć w konkretnym punkcie, natomiast gdy już są, żaden z domowników nie wyobraża sobie bez nich pobytu w łazience. W ramach pobytu w toalecie wiele osób sięga po jakiś drobiazg do czytania, jednak żeby gazety nie walały się po zakątkach łazienki, warto zastosować dedykowany pojemnik na prasę. Kącik dla prasy często lokalizuje się przy podajniku na papier toaletowy. Trochę czasu w samotności poza zasięgiem rodziny, krótki artykuł i oderwanie się od codziennych trudności – to konieczne dla wielu osób. Jakoś jesteśmy pewni, że podobny składnik wyposażenia łazienki sprawdzi się stuprocentowo. Ustawia się go też przy wannie, wtedy przydaje się jako stojak na wino – to idealne uzupełnienie weekendowego relaksu w wersji solo. Z kolei dywanik do łazienki zaraz po wyjściu z wanny i kieliszku wina da solidne oparcie stopom.
Przez brak tego statywu naprawdę będziesz mieć trudniej

Następnym praktycznycm przedmiotem ułatwiającym korzystanie z łazienki może być statyw na suszarkę. Ile razy splątany przewód przynosi zbędne zgrzyty i brak humoru przez kilka godzin! Mocowanie ma same zalety, dba o wygodę i bezpieczeństwo podczas częstej toalety. Warto zainstalować go tuż przy lustrze – takie zestawienie wydaje się optymalne.
Zaczarowana mydelniczka, która się nie brudzi

Pojemnik na mydło z magnesem to jeszcze jeden innowacyjny gadżet, cieszący się sporą dozą zainteresowania. Woda znajdująca się w tradycyjnej mydelniczce bardzo denerwuje, a dodatkowo powoduje, że środek higieniczny zmniejsza się w błyskawicznym tempie. Ze zwykłym magnesem używanie mydła okaże sę dużo łatwiejsze. Pani domu nie będzie się już zmagać szorowaniem nieprzyjemnego mydlanego śladu.
Poznaj kosz na ścianę

Jak się okazuje kosz łazienkowy wcale nie musi pozostawać w pozycji stojącej. To urządzenie wprost idealne dla niewielkiej powierzchni. Dywaniki do łazienki i naścienny kosz to absolutne minimum. Jego przydatność widać podczas sprzątania, gdyż nie trzeba przy nim podnoszenia i przesuwania. To następna niedroga pozycja przy całkiem sporej użyteczności.